Dary Powołania – opowieści 4 żywiołów

Każdy z nas ma w sobie różne potencjały i predyspozycje, którymi został obdarowany i które równocześnie są jego darem dla świata. Tak samo każdy z nas ma swoje ograniczenia, w postaci zblokowanych emocji, niekorzystnych przekonań czy wewnętrznych konfliktów, biorące się z traumatycznych doświadczeń. Tylko od nas zależy, czy odnajdziemy naszą prawdziwą rolę w społeczeństwie i przejawimy nasz potencjał obdarowując nim innych jak i samego/ą siebie. Jako ludzie mamy silną potrzebę samorealizacji oraz twórczej, kreatywnej pracy, co w efekcie umożliwia nam odczucie szczęścia i pełni własnego istnienia. Dlatego też pragnę pomóc ci zbliżyć się do momentu, kiedy to będziesz żył(a) swoją pasją i utrzymywał(a) się z niej.

Podczas warsztatu będziemy pracowali w kręgu. Zasadą kręgu jest równość, otwartość, autentyczność i szacunek dla pozostałych uczestników. Każdy z nas jest w innym miejscu na swojej drodze; nie ma tu lepiej czy gorzej – tego uczy nas Krąg. Jest w nim przestrzeń na wiele prawd, wiele racji. Medycyną kręgu jest doświadczanie siebie nawzajem z tym co w nas żywe, głębokie i prawdziwe, niezależnie od tego czy jest to lekkie czy ciężkie, przyjemne czy niewygodne. Ta forma otwiera pole do głębokiej transformacji. Na warsztacie będziemy pracowali indywidualnie jak i grupowo. Zajmiemy się historiami z życia, które pozornie nie są związane z talentami, ale tak naprawdę blokują nasz dostęp do potencjału oraz swobodną ekspresję.

Warsztat składa się z 4 ćwiczeń, które przeprowadzą cię kolejno przez proces:
•Opowieść Wody
Poprowadzę cię przez transową podróż z bębnem szamańskim, gdzie oczyścisz się z pomocą tego żywiołu, zdobędziesz przedmiot, który wzmocni twoją ekspresję i przeobrazisz się w symboliczną postać reprezentującą jakości, które przybliżą cię do manifestacji swego potencjału.
•Opowieść Ziemi
Stworzymy przestrzeń w kręgu na wyrażenie wypartych emocji i odblokowanie się na zachowania, które do tej pory nie miały przyzwolenia (z poszanowaniem granic i zasad kręgu). Popracuję indywidualnie z każdym chętnym pomagając w zintegrowaniu aspektów pozostających do tej pory w konflikcie oraz transformacji przekonań i odblokowaniu się na ekspresję.
•Opowieść Powietrza
Poprzez ustawienie systemowe uświadomisz sobie swą relację z własnym talentem oraz jaki czynnik wspiera i wzmacnia jego manifestację równocześnie transformując swe wzorce w podświadomości.
•Opowieść Ognia
Chętni staną przed grupą („publiką”) manifestując swoją osobę. Intuicyjnie poprowadzę cię przez proces, tak byś stanął/ęła w gotowości do konfrontacji ze światem odważnie reprezentując to kim tak naprawdę jesteś!

Na koniec podsumujemy sobie wszystko w kręgu i podzielimy się naszymi doświadczeniami. Będzie też przestrzeń na pytania.

Pracujemy w kameralnej grupie – maks. 8-osobowej

Czas trwania: 4h

Koszt udziału: 120zł

 

Jeżeli jesteś zainteresowany/a zorganizowaniem tego warsztatu u siebie to skontaktuj się ze mną:

FB: Suplement Świadomości

tel.: 720 899 185

Jakub Stąpór

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *