Ceremonia Tańca

Taniec jest takim jakim ty jesteś w danym momencie swojego życia. Momentami żywiołowy, ekspresyjny i emocjonalny, by potem nagle przejawiać się łagodnie i ze spokojem. Pełen zmienności jak nastroje oraz różnych dynamik niczym twoje relacje z ludźmi i otoczeniem.

Taniec intuicyjny niesie w sobie potencjał ujrzenia i wyrażenia tego, na co do tej pory nie miałeś/aś przestrzeni. Niezależnie czy to smutek, radość, gniew, żal czy strach. W ciele zapisane jest wszystko, wystarczy tylko pozwolić mu poruszać się tak jak chce – bez oceny, etykietek umysłu, oczekiwań wobec siebie czy porównywania się z innymi.
To nie jest trening choreografii – to procesowa, uzdrawiająca podróż wgłąb swego ciała, psyche i duszy. Ruch nie ma być ładny i techniczny – ma być przede wszystkim autentyczny. Po prostu twój!
W trakcie warsztatu poza emocjami będziemy dotykali takich aspektów jak:
swoboda, kierunek, zmienność, wytrwałość, lekkość, wojownik, siła, delikatność, wewnętrzny przewodnik, samostanowienie, przestrzeń.
Zaczniemy sobie od krótkiego werbalnego wprowadzenia oraz przywitania się ruchem, po czym dalej poprowadzi was muzyka i moje sporadyczne sugestie kiedy przyjdzie czas na taniec w parach lub wyrażanie jakiś jakości. Na sam koniec usiądziemy sobie jeszcze w domykającym kręgu, gdzie chętni będą mogli się podzielić pokrótce tym co się w nich zadziało albo z czym kończą.
Co ze sobą zabrać? – luźny, wygodny strój, wodę, no i tańczymy na boso.
Koszt udziału: 45zł/os.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a zorganizowaniem tego wykładu u siebie to skontaktuj się ze mną:

FB: Suplement Świadomości

tel.: 720 899 185

Jakub Stąpór

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *