„Ze zdrowiem Ci do twarzy” – rozmowa o męskich kręgach i ustawieniach systemowych

19.09.2020r. gościłem w Radiu Opole udzielając wywiadu Katarzynie Zawadzkiej prowadzącej co sobotę w godz. 12.05 – 14.00 audycję „Ze zdrowiem ci do twarzy”.

Miałem okazję pokrótce przedstawić ideę kryjącą się za kręgami i ich strukturą oraz jakie są potencjalne efekty pracy z medycyną kręgu. Porozmawialiśmy też z Kasią o ustawieniach systemowych, wpływie przodków na nasze życie czy doświadczeniu reprezentantów podczas ustawień… Zresztą sprawdźcie sami 😉

Do autorki można pisać na adres: katarzyna.zawadzka@radio.opole.pl

 

A tak od siebie dodam, że wywiad był moim spełnieniem marzeń i zadziałał uzdrawiająco – pierwszy raz dobrze mi się słucha mojego głosu i go doceniam, bez żadnych kompleksów. Także wszystko może być medycyną, pamiętajcie o tym 😉
Uściski <3


 

Jakub Stąpór – prowadzi w różnych miastach Polski wykłady o legalnych roślinach psychoaktywnych – „Alchemia Psychoaktywności” oraz „Techniki Samouzdrawiania” jak i panel dyskusyjny dotyczący szamanizmu – „Duchologia i szamańskie terapie”, a także warsztat – „Dary Powołania – opowieści 4 żywiołów”.

Pracuje indywidualnie i grupowo z ludźmi z całej Polski pomagając w integracji cienia i odkryciu swego powołania. Jego sesje oraz warsztaty mają charakter podróży transowych, podczas których prowadzony przez pole korzysta z ustawień systemowych, medycyny kręgu, kontaktu fizycznego, werbalizacji i różnych technik terapeutycznych pomagając w dotarciu do wypartych emocji i uwolnieniu ich, transformacji przekonań oraz uzdrowieniu rodu i pojednaniu się z przodkami.

Promuje też męskie kręgi organizując je i trzymając jako strażnik.

Kontakt:
e-mail: herku@vp.pl
tel.: 720 899 185

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *