Opinie klientów i uczestników wydarzeń

Walter, 18 lat

„Ścieżkę Kuby wyróżnia empirystyczne podejście do odkrywania świata, wykraczające poza aspekt ziemski. Aby zgłębiać siebie w tak głęboki sposób potrzebna jest odwaga, której Jakubowi zdecydowanie nie brakuje.
Jeśli potrzebujesz z kimś porozmawiać o swojej ciemności, ruszyć niewygodne często tematy, uzdrowić to co traumatyczne polecam Ci człowieka, który pomógł mi uzdrowić pewne kwestie związane z wewnętrznym dzieckiem i moim dzieciństwem.
Kuba ma umiejętność spojrzenia na emocje z luźnej perspektywy, intuicyjnego podejścia do problemu, szczerego wyrażania siebie. Te jakości sprawiają, że Kuba podczas sesji pomaga zobaczyć przyczynę psychicznej nieprawidłowości, przedstawia nam swoją interpretacje według tego co czuje, a decyzję czy chcemy zmiany pozostawia nam.”

 

Lucy, 40 lat

„Kuba zajmuje się szeroką pojętą pracą nad uwalnianiem traum i urazów w bardzo „niepopularny” sposób. Mój wypadek samochodowy, w którym podczas jazdy doszło do pożaru, spowodował potrzebę przepracowania go podczas terapii. Kuba pracuje różnorodnymi znanymi metodami, które w jego ujęciu są szczególnie niekonwencjonalne. Są mocne w doświadczeniu, mają silne „uderzenie” i nabierają wysokiej skuteczności.
Nieprawdopodobne jak tak młody człowiek łączy swoją genialną zdolność czytania ludzi z nietypowo wykonywaną pracą terapeutyczną jednocześnie dając poczucie głębokiego zaufania i autentycznej, wnikliwej uwagi drugiemu człowiekowi. Niektórzy ludzie rodzą się z empatią w sercu, Kuba na pewno. Czuję ogromną wdzięczność za te sesje. Polecam.”

 

Filip, 19 lat

„Zacząłem jakiś czas temu pracować z tymi częściami siebie które wcześniej wypierałem – moimi cieniami. Otworzyło to mnie na bardzo wielu płaszczyznach i dało narzędzia, którymi mogę się posługiwać, kiedy nie radzę sobie z życiem.
Jeżeli też robicie coś takiego lub chcecie zacząć to Jakub Stąpór prowadzi takie właśnie sesje, w moim przypadku po prostu gadamy przez telefon. Czasem w dwie godziny przerobię więcej niż z niektórymi psychologami przez masę spotkań, a poznałem ich wielu w życiu.”

 

Irek, 26 lat

„Polecam współpracę z Jakubem. Na wykładach przekazał kawał solidnej i konkretnej wiedzy. Uczestniczyłem także w grupowych ustawieniach prowadzonych przez niego – świetna sprawa; uwalniające. A sam Kuba, oprócz spełniania swojej roli jako szaman, jest też normalnym, pozytywnym gościem:)”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *